Strona główna Radio Irn.pl Taneczna Lista Przebojów Pozdrowienia

Prezenter:
»

Audycja:
»
» Najbliższe Audycje

05:00 - 6:00 @ IReNka- Najlepsze hity disco-polo
06:00 - 7:00 @ IReNka- Pobudka z Radiem IRN
07:00 - 8:00 @ IReNka- Pobudka z Radiem IRN
08:00 - 9:00 @ IReNka- Pobudka z Radiem IRN
14.01.13- Zamojska Statuetka Filmowa dla Maxx Dance

W grudniu 2012 po raz pierwszy odbył się festiwal „Zamojska Statuetka Filmowa”, który jest imprezą mającą wyłonić najlepszy teledysk w muzyce disco polo. Do konkursu zgłoszonych zostało 48 teledysków siedemnastu wykonawców. Wśród nich m.in. Boys, Marcina Siegieńczuka, Mig, Etny, Jorrgusa i Maxx Dance.
Impreza trwała dwa dni. Wyborem jury i publiczności zgromadzonej w Pizzeri Rino w Galerii Rewia Park w Zamościu pierwsze miejsce zajęła formacja Maxx Dance i teledysk „Chodź skarbie” zrealizowany przez Respect Media. Został on uznany z najlepszy i „najgorętszy” clip w muzyce disco polo. Kolejne, drugie miejsce, zajęła formacja B-Qll z piosenką „Bunga, bunga”, a trzecią pozycję Masters z teledyskiem „Szukam dziewczyny”.
W jury zasiedli m.in.: Piotr Szymański – wokalista i lider zespołu ONI, Przemysław Polański – twórca portalu www.e-impreska.pl, Marcin Rymarz – operator kamery w TVK Zamość, wokalistka Magdalena Świstowska i Daniel Czubara z Radia ESKA, a ich obrady były bardzo burzliwe.
„Pomysł na organizację festiwalu, który będzie promował teledyski, filmy krótkometrażowe, muzykę, zespoły muzyczne i aktorów, zrodził się już dawno” – mówi Rektor Zamojskiej Statuetki Filmowej, Tomasz Pakuła. „Zapoczątkowała go moja obecność na różnorodnych festiwalach filmowych, a także w wielu klubach muzycznych. Rozpoczęliśmy od kategorii związanej z muzyką taneczną, ale w przyszłości planuję kolejne kategorie Zamojskiej Statuetki Filmowej, m.in. nastąpi poszerzenie o inne gatunki muzyczne, konkursy na najlepszego aktora/aktorkę w teledyskach, pokazy filmów amatorskich, itp.” – dodaje Pakuła.


Zwycięskie teledyski:(autor: MBrodowski)

 


© 2005- 2015 by Radio IRN.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Tanie meble Nasielsk, Mp3 Electro, Unibet, Tworzenie stron, Radio Internetowe, Najnowsza Muzyka, Reklama All In One Media, Fotograf Slubny Warszawa